عقد قرارداد اسپانسری

شرکت اوج رسان تبریز به عنوان یک شرکت تولیدی علاوه بر ارائه خدمات مطلوب به اقشار مختلف جامعه، در حوزه مسئولیت های اجتماعی نیز اقدامات مهمی انجام داده است که حمایت از ورزش و ورزشکاران کشور نیز از جمله این اقدامات است.

شرکت اوج رسان تبریز به عنوان یک حامی، بر مشارکت در انجام طرح های ملی و مسئولیت های اجتماعی تأکید دارد .و فعالیت در این حوزه عامل جهش و پیشرفت این شرکت است، که با تلاش مدیران و تمامی همکاران، تا کنون این مسئولیت ها به نحو مطلوب به انجام رسیده است.

در همین راستا و در فرخنده میلاد ولادت حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) جلسه ای بین مدیرعامل شرکت اوج رسان تبریز و عوامل محترم باشگاه فرهنگی ورزشی آلومینیوم حکمتی صورت گرفت . در این جلسه که به منظور عقد قرار داد اسپانسری بین باشگاه فرهنگی ورزشی آلومینیوم حکمتی و شرکت اوج رسان تبریز تشکیل شده بود دو طرف قرارداد یک ساله ای را منعقد کردند .

Layer 3-min
Layer 1-min

در ین جلسه گرم و صمیمی که در دفتر شرکت اوج رسان تبریز برگزار شده بود ، جناب محمد ندایی مدیرعامل محترم شرکت اوج رسان تبریز بر لزوم حمایت از ورزش و ورزشکاران تاکید کردند . ایشان تصریح کردند انشالله دیگر بنگاه های اقتصادی هم این حرکت مثبت را الگوی خود قرار داده و به ورزش و ورزشکاران نگاه ویژه داشته باشند.