درباره ما

شستی سازی آرای

سال تاسیس ۱۳۸۸

شرکت آرای بنیان گذار تخصصی شستی های لمسی آسانسور با سبکی منحصر به فرد و نیز تولید ابزار و محصولات حرفه ای در زمینه ی الکترونیک برای اولین بار در کشور در سال ۱۳۸۸ با اعتبار سهامی خاص پا به عرصه ی تلاش برای زندگی مدرن نهاد و با بیش از یک دهه فعالیت مستمر و پویا هم اکنون در زمره ی شرکت های برتر صنعت آسانسور شناخته می شود.

ساختار مدیریتی

ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است به صورت پویا و نظامند در توسعه و تعالی زیر ساخت های فنی الکترونیکی کشور ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه ی نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون صنعتی سازی و بومی سازی فناوری های نوین الکترونیکی گام بردارد.

ماموریت ما

با چنین رویکردی که تامین نیاز های کمی و کیفی وسیعی از مشتریان در اولویت قرار گرفته ، ماموریت یا محدوده ی کاری این شرکت به شرح زیر تعیین گردیده است :
تولید شستی های لمسی با تکنولوژی برتر و به روز دنیا
تولید نمایشگر های داخل کابین با اپلیکیشن اختصاصی برای اولین بار در کشور
توسعه و اجرای پروژه های تحقیقاتی و پژوهشی در حوزه های مرتبط

اشتغال

شرکت آرای در حال حاضر با اشتغال بیش از ۵۰ نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم به عنوان یک شرکت خصوصی در زمینه ی تولید کالا و خدمات الکترونیک مهندسی در یک تراز پیشرو و رو به رشد مشغول به فعالیت می باشد. روند حرکتی آن بر مبنای یک رویکرد مدیریتی صحیح به نحوی بنا شده است که کلیه ی فرآیند ها با هم افزایی دانش و تجربه بر اساس یک تفکر سیستماتیک یکسان و هماهنگ پیگیری می شود.

هدف ما

عزم و اراده ی هییت مدیره و مدیریت ارشد شرکت نیز طی سالیان متمادی همواره به نحوی بوده که این مجموعه خصوصی را در جهت توسعه و تعالی رهنمون سازد و بیش از پیش بخشی از دغدغه های الکترونیکی این مرز و بوم را مرتفع نماید. بدیهی است تلاش و سرمایه گذاری در این عرصه با چالش ها و مشکلات بسیاری همراه بوده است اما هدف پیشرفت و کار آفرینی به طور مستقیم و غیر مستقیم مهمترین عاملی بوده که فراتر ازانگیزه های اقتصادی مد نظر قرار گرفته است.

شستی های داخل کابین سری D

شستی های داخل کابین ۲ متری

CG2M
CG2M
CSP2M
CST2M
CGF2M
CG2M

شستی های طبقات

FC
FX
FG11
FWP
FG8
FSP