تاریخچه شرکت CONAI:

شرکت پله برقی کونای ، از سال ۲۰۰۵ به مدت ۱۵ سال در صنعت پله برقی و آسانسور فعالیت می کنید.مقر این شرکت در شهر چجیانگ یک از استانهای کشور چین می باشد .

ظرفیت قدرتمند

این شرکت ظرفیت تولید بالای ۵۰۰۰ دستگاه پله برقی در سال را دارا می باشد . و تا تحویل ۱۰۰ درصد محصول به مشتری محصول را تضمین می کند .

تیم حرفه ای

تیم حرفه ای کونای متشکل از ۱۹ تولیدکننده اصلی و تیم نخبه ای است که از پشتیبانی تکنولوژیک ، یکپارچه سازی خدمات ، بازاریابی ، خدمات پس از فروش ، تدارکات و همچنین عملیات بهره می برد .

کیفیت معتبر

کیفیت بالا نیز دغدغه این شرکت بوده و ازگواهینامه های  CE ،CSA  و سایر گواهینامه ها برای اطمینان از عملکرد ایمنی پله برقی در بازار بین المللی پیروی می کند.

وب سایت شرکت CONAI

www.conaiescalator.com

شروع همکاری با شرکت CONAI

در سال ۱۳۹۴ با سفر هیات مدیره به چندین کشور صنعتی و بررسی کیفیت صنایع پله برقی و پیاده روی های متحرک شرکت های مختلف ، شرکت کونای(CONAI) را  از منظر مختلف برای اینکار مناسب دید ، و با اخذ نمایندگی برای ایران ، واردات از این شرکت را آغاز نمود .

از سال ۱۳۹۴ فروش و نصب پله برقی توسط شرکت آسانسور و پله برقی اوج رسان تبریز سرعت گرفته و کیفیت پله برقی های ارائه شده ، منتج به رضایت مشتریان و افزایش تقاضای این کالا از این شرکت گشته است .