تاریخچه شرکت CONAI:

شرکت پله برقی کونای ، از سال 2005 به مدت 15 سال در صنعت پله برقی و آسانسور فعالیت می کنید.مقر این شرکت در شهر چجیانگ یک از استانهای کشور چین می باشد .

ظرفیت قدرتمند

این شرکت ظرفیت تولید بالای 5000 دستگاه پله برقی در سال را دارا می باشد . و تا تحویل 100 درصد محصول به مشتری محصول را تضمین می کند .

تیم حرفه ای

تیم حرفه ای کونای متشکل از 19 تولیدکننده اصلی و تیم نخبه ای است که از پشتیبانی تکنولوژیک ، یکپارچه سازی خدمات ، بازاریابی ، خدمات پس از فروش ، تدارکات و همچنین عملیات بهره می برد .

کیفیت معتبر

کیفیت بالا نیز دغدغه این شرکت بوده و ازگواهینامه های  CE ،CSA  و سایر گواهینامه ها برای اطمینان از عملکرد ایمنی پله برقی در بازار بین المللی پیروی می کند.

وب سایت شرکت CONAI

www.conaiescalator.com

شروع همکاری با شرکت CONAI

در سال 1394 با سفر هیات مدیره به چندین کشور صنعتی و بررسی کیفیت صنایع پله برقی و پیاده روی های متحرک شرکت های مختلف ، شرکت کونای(CONAI) را  از منظر مختلف برای اینکار مناسب دید ، و با اخذ نمایندگی برای ایران ، واردات از این شرکت را آغاز نمود .

از سال 1394 فروش و نصب پله برقی توسط شرکت آسانسور و پله برقی اوج رسان تبریز سرعت گرفته و کیفیت پله برقی های ارائه شده ، منتج به رضایت مشتریان و افزایش تقاضای این کالا از این شرکت گشته است .